Loading...

Hakkımızda

Acar Emprime Baskı tekstil sektöründe 20 yıllık bilgi birikimi ile hizmet vermektedir. İlk hedefimiz kalitedir. İş ortaklarımızın taleplerini daha iyi karşılayabilmek amacıyla 2.143 metrekarelik tam fabrikasyon tesisimizde 7 ahtapot , 4 fikse , 3 pres , 7 dijital makinesiyle hizmet vermekteyiz.

Acar EMPRİME


MİSYON


Acar Emprime 20 yılı aşan sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren emprime baskı-Taş ve süblüme dijital baskı konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

2100 m2 Kapalı Alana sahip Yeni Yerinde ADIDAS - INDITEX- NEWYORKER –PRIMARK - DISNEY - SEDEX ve CECİLE gibi Tekstil devlerine hizmet etmektedir

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Emprime ve Dijital süblüme baskı sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın en temel özelliği yenilikçi bakış açısı ile gelişime ve değişime öncülük yapmaktır. Hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen firma haline gelmektir.

Acar Emprime müşterilerini birer ‘’iş ortağı’’ olarak görmektedir.Firmamızın stratejisi kaliteden ödün vermeden hızlı, zamanında ve esnek üretim anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Verdiğimiz hizmette en güçlü yönümüz mükemmelliği aramaktır, hizmet güvenliğini ve verimliliği artırmak için kendini sürekli geliştirmeye adamıştır. Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak adına etkinliklerini sürekli geliştirip organizasyonel yapılanma ve faaliyetlerde; nitelikli, sistematik ve disipline edilmiş bir yaklaşım sergileyip sistemini sürekli gözden geçirir.

İş sağlığı ve güvenliği ve çevre alanında uymakla yükümlü olduğu ulusal ve uluslararası şartlarla üretim sektörüne ait kurallara göre hareket eder.

Firmamız, müşterilerinin taleplerini dikkate alarak; onların günümüzdeki ve gelecekteki beklentilerini, ihtiyaçlarını doğru algılayıp değerlendirir, üretimin zamanında tedarik edilmesine özen gösterir. Yaptığı işin müşteriye sunulan hizmete katacağı kaliteyi, üretimi benimsemiş; çözüm üreten, işini sahiplenen, kazandığı tecrübeleri paylaşan, takım çalışmasını bilen ve kendisini sürekli geliştiren çalışanlarıyla hizmet verir.

‘’Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir’’ prensibiyle çalışan Acar Emprime, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.


VİZYON VE DEĞERLER

ACAR EMPRİME, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. İşte bu nedenle ülkesi, müşterileri,iş ortakları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

MÜŞTERİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

DAİMA "EN İYİ" OLMAK ,VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR

Kalitede, hizmette ve müşteri ilişkilerimizde, en iyi olmak sahip olduğumuz imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

EN ÖNEMLİ SERMAYEMİZ İNSAN KAYNAĞIMIZDIR

Baskı ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, ACAR EMPRİME NİN seçtiği yoldur.

Acar EMPRİME

ACAR EMPRİME, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. İşte bu nedenle ülkesi, müşterileri,iş ortakları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Tel : +90 212 422 05 55
Tel : +90 212 422 05 56
Fax : +90 212 423 19 19

E Posta : info@acaremprime.com

HARİTA
Sosyal Medya